Medinių langų gamyba

mediniai langai

Medinių langų gamyba

Medinių langų gamyba, individualių matmenų langai, platus spalvų,  spynų ir furnitūros detalių pasirinkimas. Mediniai langai mėgstantiems natūralumą ir jaukumą. Jie gerai sulaiko šilumą, izoliuoja garsą, yra ekologiški. Mediniai langai „kvėpuoja“ ir šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą. Visais laikais žmonės labiausiai vertino natūralias ir iš gamtos gautas medžiagas. Visi mediniai langai gali būti gaminami su langinėmis. Šiuolaikiniai mediniai langai yra labai stilingi, galima rinktis iš įvairių dizainų ir spalvų.

Medinių langų privalumai

Vieno kambario buto mediniai langai

vieno-kambario-buto-mediniai-langai-300x124

Dviejų kambarių buto mediniai langai

dvieju-kambariu-buto-mediniai-langai-300x93

Trijų kambarių buto mediniai langai

triju-kambariu-buto-mediniai-langai-300x298

Tipinės medinių langų konstrukcijos

mediniai-langai-konstrukcija1-300x257mediniai-langai-konstrukcija2-300x257mediniai-langai-konstrukcija3-300x257mediniai-langai-konstrukcija4-300x257mediniai-langai-konstrukcija5-300x257mediniai-langai-konstrukcija6-300x257mediniai-langai-konstrukcija-su-balkonu-300x291langas-su-balkonu2-1-300x291

Gerų medinių langų gamyba pagal užsakymus. Gaminame ir parduodame labai geros kokybės šiltus medinius langus iš klijuoto tašo. Mediniai langai – tai  interjero, ir eksterjero puošmena, savo savita medžio struktūra pagyvinanti ir papuošianti vidaus aplinką. Medis turi mažiausia šilumos plėtimosi koeficientą iš visų langams gaminti naudojamų medžiagų, todėl mediniai langai tarnauja patikimai ir ilgai, užtikrindami lango sandarumą ir namo apsaugą nuo triukšmo.

Langų montavimas svarbus ir atsakingas darbas, užtikrinantis medinio lango bloko sandarumą ir geometrijos tikslumą. Atliekamas naudojant tvirtinimo kaiščius, plokšteles, aukščiausios kokybės medžiagas ir moderniausius sprendimus. Iš išorės mediniai langai sandarinami naudojant išsiplečiančias tarpines, aukščiausios kokybės montavimo putas. Iš vidinės pusės užsandarinant specialiomis garo izoliacijos juostomis. Medinių langų gamyba, individualių metmenų mediniai langai, arkiniai mediniai langai.