Medinių langų montavimas

 

mediniu-langu-montavimasMedinių langų montavimas

Medinių langų montavimas atliekamas kruopščiai, saugant langus ir aplinką. Kad mediniai langai tarnautų ilgai, juos reikia ne tik meistriškai pagaminti, bet ir tinkamai sumontuoti. Tik taip būsite tikri, jog mediniai langai gerai izoliuos šilumą, nestrigs varstant. Taip pat išvengsite  įskilusių stiklų  dėl neprofesionalaus montavimo, išlinkusių lango rėmų, lūžusios furnitūros ir pan. Todėl patikėkite šį darbą medinių langų gamintojų specialistams, kurie profesionaliai sumontuos medinius langus.

Medinių langų tvirtinimas

Mediniai langai angoje tvirtinami gręžiant tiesiai per rėmus arba tvirtinant inkarais. Pirmuoju atveju tiesiai per rėmus gręžiama tokio skersmens skylė, kad būtų galima įtvirtinti mūrvinę. Antruoju atveju inkaras su savisriegiu varžtu prisukamas prie rėmų, o patys inkarai prie pastato sienos tvirtinami varžtais arba mūrvinėmis.

Medinius langus įtvirtinus vienu iš minėtų būdų, išimamos nebereikalingos pagalbinės montavimo kaladėlės ir pereinama prie sandarinimo.

Medinių langų sandarinimas

Mediniams langams sandarinti naudojamos specialios putos. Tai labai svarbu, nes netinkamos putos plėsdamosi gali deformuoti rėmus. Po sandarinimo praėjus porai dienų, o žiemą – kelioms dienoms, sandarinimo putos visiškai išsiplės ir sudžius. Tada jos apipjaunamos palei rėmus, o vėliau atliekama medinio lango vidinio ir išorinio angokraščio apdaila.

Sandarinimas

Kad gaminiai tinkamai laikytų šilumą ir būtų apsaugoti nuo drėgmės, būtina juos montuoti sienos šiltinimo zonoje, taip pat deramai užsandarinti jų kraštus. Todėl sumontavę medinius langus ar duris specialistai užsandarins tarpus tarp rėmų ir angokraščio taip, kad tarp rėmų ir sienos neliktų tarpelių.

Tinkamas medinių langų montavimas vis dar yra vienas sudėtingesnių klausimų siekiant kuo aukštesnės energinio naudingumo klasės ir norint išvengti šilumos nuostolių pastate. Specialistų daromos termovizinės nuotraukos labai aiškiai parodo vadinamuosius šilumos tiltelius – tai langų angokraščiai. Nepakankamai termoizoliuotos langų rėmų ir fasadinių sienų (atitvarų) sandūros lemia ir pastatų nesandarumą. Šiuos defektus eliminuoti yra gana sunku, nes mokslas ir praktinė patirtis įrodė, kad siekiant sumažinti šilumos nuostolius, patiriamus pro atitvaras, langų rėmų plokštumos turi sutapti su termoizoliacinio sienos sluoksnio plokštuma.

Medinių langų gamybamediniai langai

Mediniai langai mėgstantiems natūralumą ir jaukumą. Jie gerai sulaiko šilumą, izoliuoja garsą, yra ekologiški. Mediniai langai „kvėpuoja“ ir šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą. Visais laikais žmonės labiausiai vertino natūralias ir iš gamtos gautas medžiagas. Visi mediniai langai gali būti gaminami su langinėmis. Šiuolaikiniai mediniai langai yra labai stilingi, galima rinktis iš įvairių dizainų ir spalvų.

Medinių langų privalumai

Vieno kambario buto mediniai langai

vieno-kambario-buto-mediniai-langai-300x124

Dviejų kambarių buto mediniai langai

dvieju-kambariu-buto-mediniai-langai-300x93

Trijų kambarių buto mediniai langai

triju-kambariu-buto-mediniai-langai-300x298

Tipinės medinių langų konstrukcijos

mediniai-langai-konstrukcija1-300x257mediniai-langai-konstrukcija2-300x257mediniai-langai-konstrukcija3-300x257

mediniai-langai-konstrukcija4-300x257mediniai-langai-konstrukcija5-300x257mediniai-langai-konstrukcija6-300x257

mediniai-langai-konstrukcija-su-balkonu-300x291langas-su-balkonu2

Gerų medinių langų gamyba ir montavimas pagal užsakymus. Gaminame ir parduodame labai geros kokybės šiltus medinius langus iš klijuoto tašo. Mediniai langai – tai interjero, ir eksterjero puošmena, savo savita medžio struktūra pagyvinanti ir papuošianti vidaus aplinką. Medis turi mažiausia šilumos plėtimosi koeficientą iš visų langams gaminti naudojamų medžiagų, todėl mediniai langai tarnauja patikimai ir ilgai, užtikrindami lango sandarumą ir namo apsaugą nuo triukšmo.

Langų montavimas svarbus ir atsakingas darbas, užtikrinantis medinio lango bloko sandarumą ir geometrijos tikslumą. Atliekamas naudojant tvirtinimo kaiščius, plokšteles, aukščiausios kokybės medžiagas ir moderniausius sprendimus. Iš išorės mediniai langai sandarinami naudojant išsiplečiančias tarpines, aukščiausios kokybės montavimo putas. Iš vidinės pusės užsandarinant specialiomis garo izoliacijos juostomis.