Plastikinių langų montavimas

plastikiniai langai, plastikiniu langu montavimasPlastikinių langų montavimas

Plastikinių langų montavimas vienas iš svarbiausiu etapų, užtikrinant plastikinių langų eksploataciją ateityje.  Plastikinių langų montavimas prasideda nuo senųjų langų išėmimo ir angos paruošimo. Langų montavimas nėra vien rėmo pritvirtinimas ankeriniais varžtais prie namo sienos ir angokraščių apipurškimas montavimo putomis. Patariama langą montuoti išoriniame šiltinimo sluoksnyje. Tik taisyklingai sumontuoti plastikiniai langai užtikrins gerą izoliaciją nuo išorinio triukšmo, šalčio, bei kito išorinio poveikio.

Plastikinių langų montavimasSumontavus langus ir sustingus montavimo putoms, būtina užglaistyti angokraščius. Nuo to priklauso namo išorės bei jūsų vidaus interjero estetika.

Plastikinių langų gamyba

 

 

 

Užsakant plastikinius langus kartu su montavimo darbais, plastikiniams langams suteikiama 18% nuolaida. Nevarstomų plastikinių langų kvadratinio metro kaina visada mažesnė už varstomų. Jeigu Jums reikia kokybiškų ir patikimų plastikinių langų, susisiekite su mumis.

Vieno kambario buto plastikiniai langai
vieno-kambario-buto-plastikiniai-langai

Dviejų kambarių buto plastikiniai langai

dvieju-kambariu-buto-plastikiniai-langai

Trijų kambarių buto plastikiniai langai

triju-kambariu-buto-plastikiniai-langai

Tipinės plastikinių langų konstrukcijos

plastikiniai-langai-konstrukcija1plastikiniai-langai-konstrukcija2plastikiniai-langai-konstrukcija3plastikiniai-langai-konstrukcija4plastikiniu-langu-konstrukcija-6-1plastikiniu-langu-konstrukcija-6-3

langas-su-balkonu1langas-su-balkonu2

Plastikinių langų savybės

  • Paprasta plastikinių langų priežiūra
  • Platus plastikinių langų rėmo spalvų ir raštų pasirinkimas – spalvoti langai, medžio imitacija.
  • Plastikiniai langai pasižymi puikia šilumos ir garso izoliacija
  • Plastikiniai langai gali būti skaidrūs ar tonuotai.
  • Plastikiniai langai gali būti montuojami su papildomomis apsaugomis nuo įsilaužimo, stiklai padengiami specialiomis plėvelėmis apsaugančiomis nuo dužimo.
  • Plastikiniams langams gaminti naudojam profilius nuo 4 iki 6 kamerų.
  • Plastikiniai langai gali būti kaustomi aliuminiu
  • Plastikiniai langai patvarūs, suteikiama  garantija.

Standartinio plastikinio lango gamyba trunka nuo 1 savaitės, montavimo darbai atliekami per keletą valandų. (Gamybos trukmė priklauso nuo turimų užsakymų.)

Plastikinių langų montavimas  atliekamas, tiksliai, laiku ir už patrauklią kainą. Plastikinių langų montavimas yra vykdomas pagal visas taisykles, jūs galite būti tikri, kad jūsų  langai jums tarnaus dar labai ilgai. Plastikinių langų montavimas yra  atliekamas horizontaliai ir vertikaliai, tai padeda išvengti  gaminio palinkimo, kuris įtakotų netinkamą  lango ir furnitūros  funkcionavimą. Tarpai, kurie  atsiranda tarp rėmo  ir sienos yra  užpildomi montavimo  putomis. Plastikinių langų montavimo pabaigoje reguliuojama  lango furnitūra, tai daroma tam, kad būtų užtikrinamas tinkamas plastikinio lango  sandarumas, jis būtų lengvai  atidaromas ir uždaromas.