Terasos durys

Didelės terasos durys paįvairins Jūsų interjerą

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius. Mūsų gaminamos terasos durys, kurių tik varstoma dalis gali siekti daugiau nei 3 m plotį ir 2,6 m aukštį, yra kokybiškos ir ilgaamžės. Didžiausios gaminamos terasos durys gali siekti iki 6,5 m plotį. Jų stiklas užima iki 80 % viso ploto, todėl per tokias terasos duris netrukdomai galite gėrėtis vaizdu už lango. Terasos durys puikiai izoliuoja šilumą, nes jas gaminame iš specialaus profilio.

Terasos durys yra saugus ir stilingas sprendimas

Terasos durys montuojamos naudojant įvairias durų sistemas, todėl tikrai surasime sprendimą, kuris atneš Jums galimybę mėgautis nuostabiais vaizdais ir tuo pačiu nesumažins Jūsų namo saugumo. Terasos durys rakinamos raktu tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Terasos durys gali būti pravertos vėdinimui ir likti užrakintos. Terasos durys turi stiklo paketą, kurio neįmanoma išstumti iš lauko pusės, nes stiklajuostė tvirtinama 2-juose taškuose vidinėje pusėje.

Terasos durys nesukelia papildomų nepatogumų

Jomis patogu naudotis, nes didelė varstoma dalis ir žemas slenkstis netrukdo kasdienei veiklai. Per atvertą plačią didesnę nei 3 m varstomą dalį, galėsite patogiai įnešti ir išnešti didelius daiktus. Mūsų gaminamos terasos durys turi žemą, vos 2 cm aukščio slenkstį. Todėl neužkliūsite eidami su padėklu rankose, lengvai išstumsite vežimėlį, bus paprasta pervažiuoti net vaikui su triratuku.

Varstomą dalį galite nustumti lygiagrečiai su siena, todėl nereikės papildomos erdvės viduje. Terasos durų varstomą dalį lengvai nustumsite, nes ji juda ant ratukų. Jas galėsite praverti vėdinimui ir užfiksuoti bet kurioje padėtyje.

Terasos durys saugo šilumą ir izoliuoja triukšmą

Terasos durys puikiai izoliuoja šilumą, nes jas gaminame iš specialaus profilio. Galime stiklinti 3-jų stiklų paketu su selektyviniu stiklu. Durys sandariai užsidaro ir prisispaudžia, nes yra su tarpinėmis ir šepetėliais.

Jei svetainė yra pietinėje ar pietvakarinėje pusėje – galėsite sumažinti išlaidas kondicionavimui. Tam rekomenduojame papildomą apsaugą nuo saulės įkaitinimo, kuri nesumažina šviesos srauto – stiklo paketus su „saulės kontrolės“ stiklu.

Mūsų gaminamos terasos durys su 6 mm stiklu beveik dvigubai sumažina girdimą triukšmą, lyginat terasos duris su įprastu stiklo paketu. Slenkstis – specialus, su termine perskyra – neperšąlantis. Todėl patalpos viduje slenkstis nešerkšnija, nerasoja, negadina grindų dangos

Kokybiškos ir ilgaamžės terasos durys

Terasos durys tarnaus ilgai, nes mes jas gaminame iš A klasės (pirminių) profilių, kurių sienelės storos ir todėl sumažina deformacijos tikimybę. Jos ekologiškos, nes juos gaminant nenaudojama (profiliai gaminami Vokietijoje INOUTIC) švino stabilizatorių. Durų tvirtumą garantuoja armuotė, gaminama griežtai laikantis technologinių reikalavimų.

Daug dizaino ir varstymo galimybių

Terasos durys idealiai dera prie pasirinktų plastikinių langų (gaminame tokių pat spalvų ir faktūrų). Galite rinktis skirtingų medžių spalvų imitacijas, aliuminio atspalvių imitacijas ar dažytas bet kuria spalva duris. Terasos durys gaminamos su įvairių atspalvių skirtingo skaidrumo ir faktūriniais stiklais. Išskirtinį vaizdą suteiks terasos durys su autoriniais vitražais.

Gaminamos terasos durys gali būti varstomos keturiais būdais: lygiagrečiai nustumiamos durys, atitraukiamos ir nustumiamos durys, sulankstomos durys (armonika), dvivėrės varstomos arba balkono durys.